BİZ NE İŞ YAPIYORUZ

HİZMETLERİMİZ

              BANYO YAPIMLARI 

   banyonun duvar ve yer seramikleri, su tesisat yapımları,elektirik tesisat yapımları,banyo dolapları,armatürler,klozet,lavabosu,duşakabin yaptığımız hizmetlerinin içindedir

BANYO YAPIMLARI

BANYO TADİLATI NEDEN YAPILIR

Banyolarda yapılmak istenen değişikliklerin nedenleri genel olarak iki kısımda özetlenebilir; 

 Kullanıcıların Gereksinimlerini Karşılamaması: Banyo dolaplarının yeterli depolama kapasitesine sahip olmaması, konumunun ya da ebatlarının hatalı olması, banyo küvetlerinin çok yer kaplaması nedeniyle kullanım alanını daraltması, klozet ve lavaboların fiziksel özelliklere uygun olmaması, elektrik, havalandırma, ısıtma  ve su tesisatının yetersiz oluşu. Zeminden kaynaklanan su yalıtım problemleri.

 Algısal Gereksinimler: Yer ve duvar döşemelerinin rengi ya da desenleri, iç donatı elemanlarının rengi  ve malzeme kalitesi, mekanın sıkıcı bulunması gibi nedenler gösterilebilir.


DUŞAKABİN

Duşakabin Nedir, Ne İşe Yarar?

Duşakabin, genellikle duş aldığımız zamanlarda dışarıya su sıçramasını engelleyen bir nevi korunaktır. Bununla beraber, kumlu modelleri ile dışarıya görüntü vermeme ve duş alanının belli çerçeveler içinde kalmasıyla kişisel bir alana sahip olmamızı sağlar. Bu artılarının yanı sıra;kare, oval, dikdörtgen ve pek çok duşakabin modelleri sayesinde sağladığı dekoratif algı, hem şıklık etkisi yaratır hem de daha derli toplu bir görüntü sunar.

Duşakabin Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Duşakabin alırken, ilk öncelikle sağlam bir cam yapısının (temperli) olduğuna ve bu camın, 5 MM kalınlığında olmasına özen göstermeliyiz. Duşakabin profillerinin paslanmaz alüminyum malzemelerden olması da bir diğer dikkat etmemiz gereken özelliklerden biridir. Son olarak da;banyomuza en uygun ölçülerde duşakabin modelleri satın almaya ve banyomuzda sırıtmamasına, son derece dikkat etmeliyiz. 

Duşakabinler Nasıl Temizlenir?

Duşakabinlerde oluşan şampuan, sabun ve su lekeleri, doğal veya hazır deterjanlarla pek tabii temizlenmektedir. Bu lekelerin önüne geçebilmek için, ilk etapta her duş sonrası duşakabin camına su tutmak ve mikrofiber bez ile bu suyu kurulamak, olası lekeleri engelleyecektir. Kısacası; eren yapıdan ile satın alacağınız duşakabin modelleri, her daim kolay bir temizleme modülü içerir.

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

İlk söylememiz gereken şey, kesinlikle banyonuzu tanımanız gerektiğidir. Çünkü banyomuzun darlığı, genişliği veya duşakabini hangi noktaya yerleştirecek olmamız, bu konuda büyük bir rol oynamaktadır. İki duvar arası duşakabinler için de duvardan duvara alt, orta ve üst ölçümleri yaparak, duşakabin ölçüleri için yeteri verilere ulaşmış olacaksınız.


 SU TESİSAT İŞLERİ YAPIMLARI

su tesisat işleri

banyo tesisat işleri

daire tesisat işleri

LAMİNAT PARKE YAPIMLAR

ÇAMSAN PARKE

AGT PARKE

TERRA PARKE

VARİO PARKE


LAMİNAT PARKE  SEÇİMİ KONUSUNDA  TECRÜBEMİZ

Mobilyalar, tercih ettiğiniz renk paleti, hoş bir duvar dekorasyonu, hatta evinizde yer verdiğiniz küçük dekoratif objeler… Tüm bunlar hayalinizdeki eve ulaşabilmeniz konusunda size yardımcı oluyor, ama genellikle unutulan bir konu var ki evinizin şıklığını doğrudan etkiliyor. Elbette ki parke seçiminizden bahsediyoruz! Parke seçiminde dikkat edilecek hususlar doğrultusunda seçim yapmak oldukça önemli olsa da “Parke renk seçimi nasıl olmalı?” sorusunun cevabı da mühim. Şimdi, parke rengi seçerken ev dekorasyonu açısından sağlıklı karar vermenizi sağlayacak detayları paylaşalım.

Alanın Büyüklüğü Doğrultusunda Renk Seçimi Yapın

Parke renk seçiminde dikkat edilecek hususlar arasında, alanın büyüklüğü doğrultusunda seçim yapmak var! Ev dekorasyonunda olduğu gibi parke seçiminde de doğru seçeneğe yönelerek ulaşmak istediğiniz şık alanı kurgulayabilirsiniz. Şimdi, gelelim alan büyüklüğünün seçiminizi nasıl yönlendirebileceğine…

Elbette pek çok parke renk seçeneği mevcut, ama parkeleri en başta açık renk ve koyu renk olarak ayırabiliriz. Açık renkli parke seçeneklerinin süper gücünü, alanı daha geniş ve ferah göstermek olarak belirtebiliriz. Koyu renk parkeler ise alanı daha küçük gösterebilir. Yani eğer odanızın çok büyük olduğunu ve alanı biraz küçük göstererek daha sıcak bir ortam yaratmanın hoş olabileceğini düşünüyorsanız bu durumda tercihinizi koyu renklerden yana kullanabilirsiniz.

Özetle:

Bu söylediklerimizin aksi yönünde bir karar almanız da elbette mümkün. Fakat bu durumda aldığınız parkelerin alanı sıkıcı kılabileceğini unutmamalısınız. Bunu istemezsiniz, değil mi?


DERZLİ PARKELER

MUTFAKLAR

BOYA,KARTONPİYER,ALÇIPAN,ASMA TAVAN,LED İŞIKLANDIRMA SİSTEMLER

İstanbul’un en kaliteli ev boya badana firmalarından biri olan eren yapı malz, uzman ekibi ve kaliteli boyalarıyla evlerinizin dekorasyonunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli olarak kabul eden eren yapı , modern araçları kullanarak titiz bir işçilikle hizmet sunmaktadır. 

Boya badana işlerinde kalite, tesadüf değil, eren yapı’nın referanslarıdır. Profesyonel ustalarıyla evinize özen göstererek en ince ayrıntısına kadar hizmet veren eren yapı, kullanılan boyaların kalitesinden ödün vermeden Polisan Elegans veya Filli Boya Momento Silan kullanmaktadır. Firmamız,  ucuz boyaları kullanmamaktadır. Diğer firmalar gibi kopyaladığımız görseller değil, kendi çalışmalarımızın gerçek görsellerini web sitemizde kullanıyoruz 

Evini modern çizgilerle donanmış bir görüntüye ulaştırmak isteyen  müşterilerimiz, çeşitli iletişim kanalları üzerinden firma yetkililerimiz ile görüşerek kusursuz ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirler. Uygun fiyatlar dahilinde 7/24 müşterilere destek olan eren yapı, en kaliteli hizmeti sunmak için her zaman hazırdır. 

Boya badana işlemlerinde kullanılan markalı boyalar, ortamın şık ve estetik görünmesine destek olmaktadır. eren yapı, önceden tüm detayları ile birlikte planlanan boya badana süreciyle kusursuz bir işçiliğin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. 

SERAMİK DÖŞEME İŞLERİ BANYO,MUTFAK ALANLARI

Karo seramik nerelerde kullanılır?

Seramik karo hayatımızın pek çok alanında kullanılır. Seramik karonun kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz; banyo karoları, zemin karoları, duvar karoları, dış zemin karolar gibi. Artık günümüzde artan teknolojik imkanların da etkisiyle tek tip değil pek çok çeşitte karo seramik üretimi yapılmakta.


banyo yer seramik döşeme işleri

komple seramik döşeme işleri banyo mutfak koridor

komple seramik döşeme işleri banyo mutfak koridor


SERAMİK ZEMİN KAPLAMALARININ ÖZELLİKLERİ

 Doğal bir madde olduğu için sağlık açısından herhangi bir tehlikesi yoktur.

 Kolay temizlenir, kir tutmaz.

 Son derece dayanıklı bir malzeme olduğu için uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

 Güneş ışınların nedeniyle sararmaz ve rengi solmaz. Soğukta çatlamaz.

 Üzerine yapılabilen çeşitli desenler sayesinde kullanıldığı mekanı güzelleştirir ve değer katar.ODA KAPILARI  AMERİKAN KAPI