hakkımızda 

GEÇMİŞTEN GELECEĞe


Her şeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Eren yapı ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiçbir firmanın yapmadığı kadar araştırma gerçekleştiriyor, kendimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Çalışmalarımız kapsamında sürekli olarak işimizin geliştirilmesini sağlıyor, bu sayede müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayacak hizmetler sunuyoruz.
“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Çeşitli sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.
“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Eren yapıyı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…


   Eren yapı Müşteri Politikası Nedir ?

Ekip müşterilerini banyo,mutfak ta kullanılan malzemeler ile ilgili bilgilendirir, uzun süreli kullanımda fayda sağlayacak ürünleri seçme konusunda yardımcı olur. Satış sonrası müşterileriyle irtibatını sürdürerek; yeni ihtiyaçlarını ürün zenginliği, uygun fiyatları ve tecrübeli ekibiyle karşılar


banyo mutfak daire Tadilatı Yaptırmak

Banyonuz mu eski? Yoksa tesisatınız mı bozuldu? Dert etmeyin, ücretsiz keşiflerimiz ile evinize gelelim ve banyo tadilatı için ihtiyacı olan modern bir görünüme kavuşmasını sağlayalım.  belirleyeceğiniz bir tarihte gelelim ve birlik banyonuz için neler yapabiliriz karar verelim..

Nasıl ev Tadilatı Yapılır?

Eski ve yıpranmış banyoların ve mutfakların belli başlı sorunları vardır. Örneğin eski küvet yüksek ve kullanışsızdır, lavabo çatlak yada su kaçırıyordur. Alt komşunuza ufak ufak sızıntılar başlamıştır. Duşakabininiz siyahlamış solmuş ve pislik yuvası haline gelmiştir. Kullanışsız bir görüntü ve üstünüze üstünüze gelen duvarları vardır. Eskimiş seramiklerin bazısı kabarmış, bazısı kırılmıştır. 

Böyle durumlarda 

Banyo mutfak  Tadilatı İçin Mağazamız

 mağazamızda daha bir sürü farklı görsel, farklı fikir ve banyonuzu ve mutfağınızı baştan yaratacak güzellikleri bulabilirsiniz. Örneğin her bütçeye uyan farklı çözümler,  rahatlık mekanı haline getirecek fikirlerle size yardımcı olmak için buradayız. Böylece siz gözlerinizi kapayın ve sadece hayal edin. Mekanlarınız için en iyisini biz tasarlayalım ve uygulayalım.

Önce evinize gelip keşif yapalım. Sonra banyonuza ,mutfağınıza ,dairenize uygun proje  uygulaması yapalım.. Son olarak uzman ustalarımız projeyi uygulasın  

Tek yapmanız gereken   0532 275 52 15  numaralı telefonu aramak!